-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Столярні вироби (Протипожежні двері)
Тендер Prozorro UA-2020-03-19-002791-b
Торги не відбулися
1 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 050.00 UAH
Номер:
184f013d31be48b287a4793591b85233
Внутрішній номер закупівлі:
4673963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-19-002791-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕЗПЕЧНА ТА ІННОВАЦІЙНА ОСВІТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19139858
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Риндін +380980692098 kp.bio@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 010 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 050.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 300.00 UAH
Період уточнення:
19.03.2020 15:11 - 24.03.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2020 15:11 - 03.04.2020 17:00
Аукціон:
06.04.2020 12:40 - 06.04.2020 13:01
Період кваліфікації:
06.04.2020 13:01 - 09.04.2020 22:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежні двері
Кількість
127 штуки
Період постачання
до 18.08.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, згідно Додатку 2 (Дислокація закладів), що є невід’ємною частиною Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ""МТ 10-ІНВЕСТ""
Оскарження: 09.04.2020 21:30 - 20.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35543267
-
Контактна особа:
Андрей +380973347914 fasaspektr@ua.fm
-
Адреса:
49089, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул.Будівельників 23
Оскарження: 09.04.2020 21:30 - 20.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 005 078.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 005 078.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.04.2020 21:30
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОПОЖСЕРВІС"
Оскарження: 09.04.2020 22:06 - 20.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34417428
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОПОЖСЕРВІС" +380503621146 elps@ukr.net http://elps.com.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, смт. Царичанка, 51000, Дніпропетровська обл., Царичанський район, селище міського типу Царичанка, 14 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 31, квартира 2
Оскарження: 09.04.2020 22:06 - 20.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 009 954.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 009 954.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.04.2020 22:06
Документи
9
Скарги
0