• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газ природний, скраплений або в газоподібному стані

повторне оголошення закупівлі

Торги не відбулися

1 112 265.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 122.65 UAH
Номер: e7d5c50013694c3fbad921832a0e81d6
Внутрішній номер закупівлі: 462528
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-14-000806-a   
Замовник: КЗ Херсонської обласної ради "Цюрупинський дитячий будинок-інтернат"
Контактна особа: Гринько Олександра Павлівна +380554222368 cyrddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 112 265.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 122.65 UAH
Період уточнення: 14.12.2016 14:41 - 23.12.2016 14:46
Період прийому пропозицій: 14.12.2016 14:41 - 02.01.2017 14:46

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 135000 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 75100, Україна, Херсонська область, м. Олешки, пров. Ракитний, 28 На карті