-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 – рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2020-03-11-001090-c
Завершена
9 996 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 100 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 100 000.00 UAH
Номер:
6602171d9a324bccac2c0078c3d591e7
Внутрішній номер закупівлі:
4621876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-11-001090-c
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515 czdr@ukr.net https://zet.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 996 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
299 880.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2020 15:49 - 06.04.2020 15:54
Період прийому пропозицій:
11.03.2020 15:49 - 16.04.2020 15:54
Період прекваліфікації:
16.04.2020 15:57 - 04.05.2020 00:00
Аукціон:
04.05.2020 14:31 - 04.05.2020 14:52
Період кваліфікації:
04.05.2020 14:52 - 05.05.2020 15:08
Період завантаження договору:
05.05.2020 15:08 - 25.05.2020 15:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 – рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 10.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"
Оскарження: 05.05.2020 15:08 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36440036
-
Контактна особа:
Олег Сухов +380503203495 litan@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Криворізька, буд. 1
Оскарження: 05.05.2020 15:08 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
9 948 000.00 UAH з ПДВ /
9 742 800.00 UAH з ПДВ
9 742 800.00 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37641745
-
Контактна особа:
Марина Скрипко +380444518739 ukvz@ukr.net
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 30, офіс 204
Початкова пропозиція
9 990 000.00 UAH з ПДВ /
9 750 000.00 UAH з ПДВ
9 750 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.04.2020 15:56
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
89cfcd21f36a49208f6b09a65b0ddd8d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-11-001090-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36440036
-
Контактна особа:
Олег Сухов +380503203495 litan@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Криворізька, буд. 1
Номер договору:
777
Сума договору:
7 307 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 089 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.05.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
21.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний