-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
Тендер Prozorro UA-2016-11-22-000802-b
Автобус спеціалізований для перевезення школярів - 1 од. (комплект)
Торги відмінено
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Номер:
d49f3facf29b48d6978322d70b402189
Внутрішній номер закупівлі:
462074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-22-000802-b
Замовник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142052
-
Адреса:
92400, УКРАЇНА, Луганська область, МАРКІВКА, вул. Центральна,18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрушов Євген Васильович 0646491993 marrvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2016 16:40 - 28.11.2016 13:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2016 16:40 - 08.12.2016 13:00
Аукціон:
09.12.2016 15:37 - 09.12.2016 15:58
Період кваліфікації:
09.12.2016 15:58 - 13.12.2016 12:56
Період завантаження договору:
09.12.2016 15:58 - 29.12.2016 15:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спеціалізований для перевезення школярів
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
1 комплект
Період постачання
20.12.2016 - 31.12.2016
Інформація про скасування
Номер:
01adac0a1b724fc393772d1c1d0b36cb
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
На підставі ч.2 ст.31 ЗУ «Про публічні закупівлі»: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування:
31.12.2016 14:16
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЙМАКС-ГРУП"
Оскарження: 09.12.2016 15:58 - 24.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Сергей Попадько +380674701595, +380472504078 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, бул. Шевченко, 242/1, к. 708.
Оскарження: 09.12.2016 15:58 - 24.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
1 497 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 497 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2016 12:56
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ОКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33737915
-
Контактна особа:
Олександр Рибальченко +380913568439 okraina@ukr.net
-
Адреса:
03187, Україна, Київська область, м.Київ,, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 22, квартира 100
Початкова пропозиція
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
f08366270cc5419dabea16831dbefd32
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-22-000802-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЙМАКС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Сергей Попадько +380674701595, +380472504078 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, бул. Шевченко, 242/1, к. 708.
Сума договору:
1 497 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації