-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
«Благоустрій та поточний ремонт приміщень КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова" в м. Львові, вул. П. Орлика, 4» 3 лоти
Тендер Prozorro UA-2020-03-10-001781-b
Завершена
465 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 32.54 UAH
мін. крок: 0% або 32.54 UAH
Номер:
34f0a80c7a684a7aa041403fe076e558
Внутрішній номер закупівлі:
4614202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-10-001781-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гонтарева Дарія Мирославівна 380322917651 buhg_mdkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
465 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2020 15:58 - 16.03.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2020 15:58 - 26.03.2020 20:00
Аукціон:
27.03.2020 14:24 - 27.03.2020 15:02
Період кваліфікації:
27.03.2020 15:02 - 31.03.2020 14:29
Період завантаження договору:
31.03.2020 14:22 - 20.04.2020 14:22
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴248 000.00 Лот № 1 Благоустрій КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова" в м. Львові, вул. П.Орлика, 4
- Лот №2 ₴185 000.00 Лот № 2 Поточний ремонт підлоги у варочному цеху КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» в м. Львові, вул. П. Орлика, 4
- Лот №3 ₴32 540.00 Лот №3 Поточний ремонт кисневої магістралі в головному корпусі КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» по вул. П.Орлика,4