-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко, згущене молоко та сметана)
Тендер Prozorro UA-2020-03-10-000266-b
Завершена
360 846.00
UAH з ПДВ
Номер:
f6945032319c4395a6f559f70698d6b8
Внутрішній номер закупівлі:
4609681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-10-000266-b
Замовник:
Виконком Соснівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055937
-
Адреса:
80193, Україна, Львівська область, Соснівка, вул. Кривоноса,8а, м. Соснівка, обл. Львівська
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимошик Надія +380967820685 sosnivkamr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників(UA-2020-02-03-000191-b та UA-2020-02-18-004145-b), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
360 846.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
молоко
Кількість
16250 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
сметана
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
молоко згущене
Кількість
312 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІРНА"
Оскарження: 10.03.2020 10:38 - 21.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37326135
-
Контактна особа:
Гірна Світлана Борисівна girna-sokal@ukr.net
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, вул. Яворницького, буд. 86 А
Оскарження: 10.03.2020 10:38 - 21.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
360 846.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2020 10:39
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
10389bc8752849fc9a2487f0a8e7a68f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-10-000266-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІРНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37326135
-
Контактна особа:
Гірна Світлана Борисівна girna-sokal@ukr.net
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, вул. Яворницького, буд. 86 А
Номер договору:
12
Сума договору:
304 446.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
253 705.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.03.2020 00:00
Статус:
Підписаний