-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кухонне приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2020-03-09-000034-b
Торги відмінено
600 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 60.08 UAH
мін. крок: 0% або 60.08 UAH
Номер:
ed120f2e0e934ebeaabffb5d47de1851
Внутрішній номер закупівлі:
4608651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-09-000034-b
Замовник:
Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142313
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Соборності, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дирда Тетяна Олегівна +380564907633 dzervo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 790.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
60.08 UAH
Період уточнення:
09.03.2020 17:52 - 22.03.2020 16:57
Період прийому пропозицій:
09.03.2020 17:52 - 01.04.2020 17:57
Аукціон:
з 02.04.2020 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тарілка глибока фарфорова об*єм 200 мл
Кількість
2515 штуки
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, відповідно до дислокації закладів освіти відділу освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
На карті
Тарілка глибока фарфорова об*єм 400 мл
Кількість
7540 штуки
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, відповідно до дислокації закладів освіти відділу освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
На карті
Тарілка мілка фарфорова
Кількість
10050 штуки
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, відповідно до дислокації закладів освіти відділу освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
На карті
Стакан скляний
Кількість
7540 штуки
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, відповідно до дислокації закладів освіти відділу освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
На карті
Чашка фарфорова
Кількість
2515 штуки
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, відповідно до дислокації закладів освіти відділу освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
На карті