-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
монтаж протипожежних дверей 2-го типу в закладах дошкільної освіти
Тендер Prozorro UA-2020-03-09-000019-c
Торги відмінено
452 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 260.00 UAH
Номер:
8bb322cd411646d8897df893931e90f3
Внутрішній номер закупівлі:
4608643
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-09-000019-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142282
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ШУРУПОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарасюк Інна Вікторівна +380671331746 jovtnvo@ukr.net http://jovtnvo.dnepredu.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
452 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 260.00 UAH
Період уточнення:
09.03.2020 15:40 - 14.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2020 15:40 - 24.03.2020 17:00
Аукціон:
25.03.2020 15:13 - 25.03.2020 15:52
Період кваліфікації:
з 25.03.2020 15:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монтаж протипожежних дверей 2-го типу в закладах дошкільної освіти
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
151dd332223f44698fdf9acfe4178216
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
скорочення видатків з переглядом обсягу закупівлі послуг
Дата опублікування:
16.04.2020 10:59
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РІАЛ ДОРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40907909
-
Контактна особа:
Андрей Сидлецкий +380676385392 2zakupki@realdoors.com.ua
-
Адреса:
50005, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг,, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЖСТАЛІ, будинок 21, офіс 106
Початкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "УКРТЕХНОСЕРВІС-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32669808
-
Контактна особа:
Олександр Каюн +380675226445 utskr2003@gmail.com
-
Адреса:
03164, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, будинок 23-Б
Початкова пропозиція
395 292.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОНВЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37062881
-
Контактна особа:
Бобровський Олег 380676472424, 380676472424 onveks@ukr.net
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. БАЖАНА, БУД. 9-з, КВ. 13
Початкова пропозиція
409 671.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
29
Скарги
0
АПС-Кривий Ріг
×
-
Код ЄДРПОУ:
36607394
-
Контактна особа:
Асланова Олена Вікторівна +380975338678 aslanova@apskr.com
-
Адреса:
50051, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул.Криворіжсталі, б.4, кім.100
Початкова пропозиція
364 923.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 604.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
32
Скарги
0
ФОП "КЛЮЧНИК ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3650307416
-
Контактна особа:
Марина Батасова +380676757807 fopsidletskiy1@gmail.com
-
Адреса:
50053, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ МІЖПЛАНЕТНА, будинок 15, квартира 18
Початкова пропозиція
430 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
7
Скарги
0