-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-14-001564-b
Торги не відбулися
499 408.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 499.41 UAH
мін. крок: 0.1% або 499.41 UAH
Номер:
33925de124f34e6db798379517980c51
Внутрішній номер закупівлі:
460832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-14-001564-b
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Червоноармійська, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Бец +38023521219 erudycija@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
499 408.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
499.41 UAH
Період уточнення:
14.12.2016 16:38 - 20.12.2016 14:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2016 16:38 - 30.12.2016 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Червоноармійська, буд. 51
На карті