-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2020-03-06-002240-a
Завершена
385 074.00
UAH з ПДВ
Номер:
200ef92d59b742fda6b46a82c3ecc9f2
Внутрішній номер закупівлі:
4607010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-06-002240-a
Замовник:
КЗ Головненська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732279
-
Адреса:
44323, Україна, Волинська область, смт Головне, вул. Лесі Українки 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сулік Анна Володимирівна +380337731169 gshi-golovne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
385 074.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина охолоджена
Кількість
1990 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Яловичина охолоджена
Кількість
975 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Гомілка куряча охолоджена
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Філі куряче охолоджене
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Печінка свинна охолоджена
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Мацеїв"
Оскарження: 06.03.2020 15:15 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30958978
-
Контактна особа:
Мишканюк Наталія Петрівна +380689281404 IBS72@ukr.net
-
Адреса:
44810, Україна, Волинська область, смт Луків, вул. Лисенка, 36
Оскарження: 06.03.2020 15:15 - 17.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
385 074.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2020 15:18
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e063b991449c493bb6106de719c897b9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-06-002240-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Мацеїв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30958978
-
Контактна особа:
Мишканюк Наталія Петрівна +380689281404 IBS72@ukr.net
-
Адреса:
44810, Україна, Волинська область, смт Луків, вул. Лисенка, 36
Номер договору:
28
Сума договору:
448 488.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
373 740.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 01.04.2021 23:59
Дата підписання:
17.03.2020 00:00
Статус:
Підписаний