-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Тендер Prozorro UA-2020-03-06-002119-a
Завершена
919 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 196.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 196.00 UAH
Номер:
658af5799da44f36ad3ce69aeef1aeda
Внутрішній номер закупівлі:
4606752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-06-002119-a
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Шевчук +380442061441 shevchuk.sv@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
919 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 196.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
27 588.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2020 14:19 - 13.03.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2020 14:19 - 23.03.2020 12:00
Аукціон:
24.03.2020 11:48 - 24.03.2020 12:09
Період кваліфікації:
24.03.2020 12:09 - 31.03.2020 09:15
Період завантаження договору:
26.03.2020 13:01 - 15.04.2020 13:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Кількість
1 послуга
Період постачання
16.04.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
Оскарження: 24.03.2020 12:09 - 06.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Оскарження: 24.03.2020 12:09 - 06.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
748 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
748 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.03.2020 13:01
Документи
25
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-006"
Оскарження: 26.03.2020 13:01 - 11.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149311
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona06@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 26.03.2020 13:01 - 11.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
907 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
907 296.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2020 09:15
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
75823a334f1d4d7aa87ba84c2114240d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-06-002119-a-c1
Постачальник:
ПП "ОХОРОНА-006"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149311
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona06@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Номер договору:
13-74-20
Сума договору:
1 088 755.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.04.2020 00:00 - 21.02.2021 00:00
Дата підписання:
15.04.2020 15:00
Статус:
Виконаний