-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Тендер Prozorro UA-2020-03-04-002893-a
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)
Завершена
459 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 590.00 UAH
Номер:
27cd99d32e294fae8ff95780140450cd
Внутрішній номер закупівлі:
4589961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-04-002893-a
Замовник:
КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24844607
-
Адреса:
92907, Україна, Луганська область, Стара Краснянка, вул. Переїздна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Вікторівна Рибіна 0645363249 kdi@sisp.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2020 14:12 - 09.03.2020 14:20
Період прийому пропозицій:
04.03.2020 14:12 - 19.03.2020 14:20
Аукціон:
20.03.2020 14:57 - 20.03.2020 15:24
Період кваліфікації:
20.03.2020 15:24 - 23.03.2020 15:42
Період завантаження договору:
23.03.2020 15:16 - 12.04.2020 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴459 000.00 М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)