-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Столярні вироби (Протипожежні двері)
Тендер Prozorro UA-2020-03-04-001216-a
Торги не відбулися
1 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 050.00 UAH
Номер:
db54f100a40948bd9731a61c1e454127
Внутрішній номер закупівлі:
4587557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-04-001216-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕЗПЕЧНА ТА ІННОВАЦІЙНА ОСВІТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19139858
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Риндін +380980692098 kp.bio@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 010 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 050.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 300.00 UAH
Період уточнення:
04.03.2020 11:08 - 09.03.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2020 11:08 - 19.03.2020 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежні двері
Кількість
127 штуки
Період постачання
до 18.08.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, згідно Додатку 2 (Дислокація закладів), що є невід’ємною частиною Договору
На карті