-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності)
Тендер Prozorro UA-2020-03-02-000470-c
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Завершена
357 060.00
UAH з ПДВ
Номер:
07f7e31a1faa4638938bd7ef8c2c1bc0
Внутрішній номер закупівлі:
4574229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-02-000470-c
Замовник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
-
Адреса:
93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна,32а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єременко Марина Вікторівна 0954632487 dmit.opni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі відмінено тендер через відсутність учасників
Очікувана вартість:
357 060.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір 2,5% жирності
Кількість
16100 літр
Період постачання
до 31.12.2020
сметана 15% жирності
Кількість
1770 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Продгрупсервіс
Оскарження: 02.03.2020 15:07 - 13.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36074098
-
Контактна особа:
Бугайова Олена Іванівна 0645421207 elenabugaeva63@dmail.com
-
Адреса:
92902, Україна, Луганська область, КРЕМІННА, вул.Визволителів, буд.1а
Оскарження: 02.03.2020 15:07 - 13.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
356 418.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2020 15:16
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
2b26b1d04acd4783bc560418bebd2369
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-02-000470-c-c1
Постачальник:
Продгрупсервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36074098
-
Контактна особа:
Бугайова Олена Іванівна 0645421207 elenabugaeva63@dmail.com
-
Адреса:
92902, Україна, Луганська область, КРЕМІННА, вул.Визволителів, буд.1а
Номер договору:
44
Сума договору:
71 283.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
59 403.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.03.2020 08:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
13.03.2020 08:00
Статус:
Виконаний