-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
спецвантажний сміттєвоз
Тендер Prozorro UA-2016-12-15-000560-a
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4c43319591c49d1a13ca504d0d59542
Внутрішній номер закупівлі:
456768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-15-000560-a
Замовник:
КП Ладижинський комбінат комунальних підприємств Ладижинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34261117
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Ладижин, вул. К. Маркса буд.4 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коломієць Олександр Станіславович +380434368900 ladkkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34144000-8 Мототранспортні засоби спеціального призначенняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Рішенням Виконкому Ладижинської міської ради № 438 від 07.12.2016 "Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік" КП «Ладижинський ККП» виділені кошти на закупівлю спецвантажного сміттєвоза в сумі 1 800 000,00 гривень. Зазначену закупівлю необхідно проводити, застосовуючи одну з процедур, визначених Законом України «Про публічні закупівлі». Відповідно до частини першої статті 20 цього Закону, основною процедурою закупівлі є відкриті торги. Проте, склалась ситуація, що зазначену процедуру неможливо застосувати з наступних причин: 1. Кошти на зазначену закупівлю виділені 07.12.2016 року. Засідання тендерного комітету щодо організації зазначеної закупівлі відбулося 08.12.2016р. Якщо б навіть в цей же день ТК оприлюднив оголошення про проведення відкритих торгів на зазначену закупівлю, найближчий кінцевий термін подання тендерних пропозицій відповідно до ч.3. ст.21 Закону було б призначено на 24 грудня 2016 року, аукціон - на 25.12.2016. І навіть, якщо в день проведення аукціону був би визначений переможець процедури закупівлі і оприлюднене повідомлення про намір укласти договір, найближча дата укладання договору -05.01.2017 року. 2. Статтею 3 Бюджетного кодексу України передбачено, що бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року. Враховуючи викладене, проводити закупівлю спецвантажного сміттєвоза шляхом застосування процедури відкритих торгів неможливо,оскільки оплатити його за рахунок виділених коштів у поточному році неможливо. Разом з цим, стаття 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає можливість застосування переговорної процедури закупівлі у разі виникнення «нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам». Особливою економічною обставиною є пізнє виділення коштів міською радою(07.12.2016), та терміни встановлені ЗУ «Про публічні закупівлі» для проведення закупівлі. Питання придбання зазначеного автомобіля стоїть гостро, і його вирішення є вкрай нагальним для міста з огляду на наступне: На адресу підприємства надійшло звернення від ВСП Тростянецький МВЛД ДУ «ВОЛЦДСЕСУ» від 08.12.2016 року про вжиття невідкладних заходів щодо ліквідації проблеми із вчасним вивезенням сміття. Зазначена ситуація виникла у зв’язку з тим, що на сьогоднішній 5 сміттєвозів, які забезпечують санітарний стан міста, не справляються з покладеним завданням. Останній транспортний засіб був придбаний ще 5 років тому. 2 із зазначених автомобілів знаходяться у вкрай незадовільному зношеному стані, постійно приходять в стан несправності, потребують значних грошових вкладень для ремонту. Це призводить до невчасного вивезення сміття. Підприємство піднімає питання про необхідність придбання зазначеного транспорту ще з 2013 року. Але через обмеженість фінансування кошти на ці цілі не виділялись. Тому, з метою усунення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із забрудненням навколишнього середовища, наслідком якого може бути забруднення води, розвиток епідемій тощо, здійснення закупівлі зазначеного автомобіля є вкрай необхідною для міста. Враховуючи викладене, застосування переговорної процедури для зазначеної закупівлі є обґрунтованим та таким,що відповідає вимогам чинного законодавства. Документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі». 2. Рішення Виконкому Ладижинської міської ради № 438 від 07.12.2016 р. "Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік"; 2. Лист ВСП Тростянецький МВЛД ДУ «ВОЛЦДСЕСУ» від 08.12.2016 р.
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спецвантажний сміттєвоз
×
-
ДК 016:2010:
29.10.5 Автомобілі спеціальної призначеності
Кількість
1 штуки
Період постачання
26.12.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Івасенко Василь Тихонович
Оскарження: 15.12.2016 15:47 - 21.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2017810937
-
Контактна особа:
Івасенко Василь Тихонович +380688633560
-
Адреса:
24312, Україна, Вінницька область, Буди, Тростянецький район, село Буди, вул. П’ятихатки, буд.3
Оскарження: 15.12.2016 15:47 - 21.12.2016 00:00
Ціна пропозиції
1 790 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2016 16:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
12a02ac29c9c41edb41d503cbabf26b3
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-15-000560-a-b1
Постачальник:
Івасенко Василь Тихонович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2017810937
-
Контактна особа:
Івасенко Василь Тихонович +380688633560
-
Адреса:
24312, Україна, Вінницька область, Буди, Тростянецький район, село Буди, вул. П’ятихатки, буд.3
Номер договору:
61
Сума договору:
1 790 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.12.2016 13:07 - 31.12.2016 23:59
Дата підписання:
29.12.2016 13:07
Статус:
Підписаний