-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти (Лот 2 - консерви м’ясні)
Тендер Prozorro UA-2020-02-28-000457-c
Завершена
16 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c57b02e427e49b39aa63d1762947490
Внутрішній номер закупівлі:
4566774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-28-000457-c
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сірик Валентина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
16 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консерви м’ясні (м/б 525 г/б) (вищий ґатунок)
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фабрика Здорово"
Оскарження: 28.02.2020 12:46 - 10.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37330979
-
Контактна особа:
Дасюк Володимир Анатолійович 380462651541
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, ВУЛИЦЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА, будинок 30
Оскарження: 28.02.2020 12:46 - 10.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
16 488.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2020 14:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a90c4cfd28524b379d75b9390dea8873
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-28-000457-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Фабрика Здорово"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37330979
-
Контактна особа:
Дасюк Володимир Анатолійович 380462651541
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, ВУЛИЦЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА, будинок 30
Номер договору:
222
Сума договору:
16 488.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 740.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
11.03.2020 00:00
Статус:
Розірваний