• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

«Технічний нагляд за проектами та документацією на реконструкцію будівлі головного корпусу КЛПЗ "Міська клінічна лікарня м. Слов'янська" за адресою вул. Шевченка, 38 (коригування)», ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 71248000-8 – «Технічний нагляд за проектами та документацією»

Детальна інформація про найменування предмета закупівлі зазначена у Додатку 2 до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Завершена

534 285.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 671.43 UAH
Номер: c653dfe5e9d94b6e8a371041ad731a61
Внутрішній номер закупівлі: 4561659
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-27-000728-c   
Замовник: ДОЗ ДОДА
Контактна особа: Дуднік Алла Миколаївна +380639703667 tndzdrav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацієюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 534 285.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 671.43 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 2 600.00 UAH
Період уточнення: 27.02.2020 15:02 - 03.03.2020 16:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2020 17:00 - 06.03.2020 17:00
Період кваліфікації: 06.03.2020 17:03 - 13.03.2020 12:54
Період завантаження договору: 06.03.2020 17:03 - 26.03.2020 17:03
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Технічний нагляд за проектами та документацією на реконструкцію будівлі головного корпусу КЛПЗ "Міська клінічна лікарня м. Слов'янська" за адресою вул. Шевченка, 38 (коригування)», ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, за кодом CPV за ДК 021:2015 - 71248000-8 – «Технічний нагляд за проектами та документацією»
Код ДК 021:2015: 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84122, Україна, Донецька область, СЛОВ'ЯНСЬК, м. Слов’янськ, вул. Шевченка, 38 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Управління капітального будівництва

Оскарження: 06.03.2020 17:03 - 17.03.2020 12:54
Початкова пропозиція 521 184.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
521 184.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2020 12:54
Документи 58
Скарги 0

Контракти

Номер: c0646d08b1104a93b84c8fdf8e429e6a
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-27-000728-c-c1
Постачальник: Управління капітального будівництва
Номер договору: 5
Сума договору: 521 184.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 434 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 19.03.2020 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог 5 від 19.03.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 1 до дог 5 від 19.03.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 2 до дог 5 від 19.03.2020.pdf
p7s
sign.p7s