-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Тендер Prozorro UA-2020-02-26-000155-b
Завершена
8 585 890.00
UAH без ПДВ
Номер:
0dedec7750e4440e85d1519f2685c5f0
Внутрішній номер закупівлі:
4551111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-26-000155-b
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Рішенням тендерного комітету, тендер щодо закупівлі послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності відмінено протокольними рішеннями: - від 02.01.2020 №1; - від 19.02.2020 №8.
Очікувана вартість:
8 585 890.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки провадяться у безготівковій формі, у національній валюті щомісяця на розрахунковий рахунок «Виконавця»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, територія міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єкти комунальної форми власності
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України
Оскарження: 26.02.2020 10:53 - 08.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Контактна особа:
Харлан 0500771817 prsvarz.dp@dsns.gov.ua https://dvgrz.dsns.gov.ua
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223а
Оскарження: 26.02.2020 10:53 - 08.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
8 585 890.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2020 11:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f0776c8507a9442aac2ad2aca0c33f6f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-26-000155-b-a1
Постачальник:
Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Контактна особа:
Харлан 0500771817 prsvarz.dp@dsns.gov.ua https://dvgrz.dsns.gov.ua
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223а
Номер договору:
18
Сума договору:
10 016 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2020 00:00 - 01.04.2021 23:59
Дата підписання:
10.03.2020 00:00
Статус:
Підписаний