-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аудиту фінансової звітності ДП МА «БОРИСПІЛЬ» складеної у відповідності до МСФЗ
Тендер Prozorro UA-2016-12-12-000370-c
Детальний опис наведений в Протоколі переговорів від 07.11.2016 №14-22-424 (додається)
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e384e39cc2fe497382b8439d6630f6dd
Внутрішній номер закупівлі:
454041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-12-000370-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08307, Україна, Київська обл., Бориспіль, 08307, Київська обл., місто Бориспіль, МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назарова Надежда Борисовна (044) 281-71-32 n.nazarova@kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
79212000-3 Аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Обгрунтування наведене в Повідомленні про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури від 12.12.2016 №15-09-219 (додається)
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з аудиту фінансової звітності ДП МА «БОРИСПІЛЬ» складеної у відповідності до МСФЗ
×
-
ДК 016:2010:
69.20.1 Послуги щодо фінансового аудиту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2017
Місце постачання
08307, Україна, Київська обл., Бориспіль, Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БДО»
Оскарження: 12.12.2016 15:43 - 23.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
Савченко Алла Іванівна office@bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), Сєрова
Оскарження: 12.12.2016 15:43 - 23.12.2016 00:00
Ціна пропозиції
890 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2016 16:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
56e27dbe5bfc457f996f0d5408cbd974
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-12-000370-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БДО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
Савченко Алла Іванівна office@bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), Сєрова
Номер договору:
37-14.1/8.2-12
Сума договору:
890 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2016 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
26.12.2016 00:00
Статус:
Підписаний