• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)

Завершена

338 370.00 UAH з ПДВ
Номер: 40aa26f0a05c46459e46fc94755a2729
Внутрішній номер закупівлі: 4536011
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-24-000263-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
Контактна особа: Гришина Наталія Іванівна 380667768850 2833003ni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не повинні відрізнятись від вимог, що було визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 338 370.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 132 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дудикіна, буд. 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Б-777"

Оскарження: 24.02.2020 10:33 - 06.03.2020 00:00
Ціна пропозиції 189 547.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2020 10:36
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 8d887bfec0504788a6dcfd90cd028973
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-24-000263-a-a1
Постачальник: ТОВ "Б-777"
Номер договору: 63
Сума договору: 189 547.38 UAH з ПДВ
Сума договору: 157 956.15 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 06.03.2020 11:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договор № 63.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s