• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Послуги з обслуговування кладовищ с. Муроване та с. Гамаліївка)

Завершена

348 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 4ef85233e6cf4177b57d8cc21b5ff9f6
Внутрішній номер закупівлі: 4529431
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-21-000611-a   
Замовник: МУРОВАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАС
Контактна особа: Грицунь Ігор +380322254418 SOROKYLVIVSKARADA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, оскільки Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників(UA-2020-01-20-004995-c та UA-2020-02-05-001276-c), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 348 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування кладовищ с. Муроване та с. Гамаліївка
Код ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОУСТРІЙ"

Оскарження: 21.02.2020 11:23 - 03.03.2020 00:00
Ціна пропозиції 348 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2020 11:23
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 09849a1e3bce401da9b3e2d703dead72
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-21-000611-a-b1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОУСТРІЙ"
Номер договору: 096/20
Сума договору: 348 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 290 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 05.03.2020 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s
jpg
096-20 (1).jpg
p7s
sign.p7s