-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
лісозаготівля
Тендер Prozorro UA-2016-11-28-000476-a
лісозаготівля
Завершена
655 426.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 105.00 UAH
мін. крок: 0% або 105.00 UAH
Номер:
c845f3b0840f47dd9bb084f87e904a63
Внутрішній номер закупівлі:
451943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-28-000476-a
Замовник:
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22186425
-
Адреса:
Україна, 78715, Івано – Франківська обл., Верховинський район, с. Устеріки
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петросаняк Петро +380343234722 grynyavalisgosp_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77211000-2 Послуги, пов’язані з лісозаготівлеюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
655 426.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2016 12:26 - 04.12.2016 15:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2016 12:26 - 14.12.2016 15:00
Аукціон:
15.12.2016 11:05 - 15.12.2016 15:51
Період кваліфікації:
15.12.2016 15:51 - 16.12.2016 12:38
Період завантаження договору:
15.12.2016 15:51 - 04.01.2017 15:51
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴189 399.00 Лот 1.
- Лот №2 ₴27 811.00 Лот 2.
- Лот №3 ₴32 118.00 Лот 3.
- Лот №4 ₴70 296.00 Лот 4.
- Лот №5 ₴36 134.00 Лот 5.
- Лот №6 ₴130 326.00 Лот 6.
- Лот №7 ₴126 630.00 Лот 7.
- Лот №8 ₴21 112.00 Лот 8.
- Лот №9 ₴21 600.00 Лот 9.