-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1: бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо; Лот 2: оливи мастильні: М-8В, М-10Г2.
Тендер Prozorro UA-2016-12-28-000124-b
2 лоти
Торги відмінено
822 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 280.00 UAH
мін. крок: 0% або 280.00 UAH
Номер:
7b9e18a245704241aeeb2ab3571b5b3e
Внутрішній номер закупівлі:
451529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-28-000124-b
Замовник:
ДП "Дніпропетровське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991686
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вул. Космічна, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ананьєва Катерина Миколаївна +380562688223 DP_Dlg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
822 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2016 09:25 - 03.01.2017 09:30
Період прийому пропозицій:
28.12.2016 09:25 - 13.01.2017 09:30
Аукціон:
з 16.01.2017 11:37
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
d3d5986140a04aa9a211f27d8122f412
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Були помилки у внесенні документації (задвоїлися тендерна документація та додаток 1
Дата опублікування:
28.12.2016 09:59
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴766 000.00 бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо
- Лот №2 ₴56 000.00 оливи мастильні: М-8В, М-10Г2.