-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини (гідроксихлорид алюмінію Полвак – 40 або еквівалент, гіпохлорит натрію марки «А», хлор рідкий в контейнерах та балонах)
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-003270-b
Торги відмінено
8 237 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 188.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 188.10 UAH
Номер:
4884411a6dce47178461d2f8caae584a
Внутрішній номер закупівлі:
4510857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-003270-b
Замовник:
КП "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Додаткова контактна особа:
Batranovskyi +380372544601 info@vodokanal.cv
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівц, вул. КОМУНАЛЬНИКІВ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Едуард Батрановський +380372544367 tender_1982@ukr.net https://vodokanal.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 237 620.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 188.10 UAH
Період уточнення:
18.02.2020 16:26 - 14.04.2020 11:30
Період прийому пропозицій:
18.02.2020 16:26 - 24.04.2020 11:30
Період прекваліфікації:
з 24.04.2020 11:34
Аукціон:
з 28.05.2020 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гідроксихлорид алюмінію Полвак – 40 або еквівалент
Кількість
260 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
59433, Україна, Чернівецька область, Заставнівський район, село Вікно, 2-й підйом водогін Дністер - Чернівці
На карті
Гіпохлорит натрію марки «А»
Кількість
66 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, 58023, м. Чернівці, вул. Попова, 10
На карті
Хлор рідкий в контейнерах
Кількість
74 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
59433, Україна, Чернівецька область, Заставнівський район, село Вікно, 2-й підйом водогін Дністер - Чернівці
На карті
Хлор рідкий в балонах
Кількість
4 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
59433, Україна, Чернівецька область, Заставнівський район, село Вікно, 2-й підйом водогін Дністер - Чернівці
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7ddaf0d86f824316ac713878adcf6df4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до рішення Постійно діючої колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 10294-р/пк-пз від 26.05.2020 року.
Дата опублікування:
02.06.2020 10:49
Дата виконання:
02.06.2020 10:49
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКСТРАГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42660817
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕКСТРАГРУП" +380684027396 extragroup.llc.ukraine@gmail.com https://extragroup.prom.ua/g54626713-dezinfitsiruyuschie-sredstva
-
Адреса:
Україна, 01013, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕРЕВООБРОБНА, будинок 7
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
05.05.2020 15:13
Документи
6
Скарги
1
ТОВ "НПП Лаваль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36839655
-
Контактна особа:
Іріна Філатова +0562360116 irinafilatova@ukr.net
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Горяна, 17
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
05.05.2020 15:10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40229151
-
Контактна особа:
Бельков Ілля Львович +380567362992 main@envirotech-engineering.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Князя Володимира Великого 16,офіс 93
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
05.05.2020 15:11
Документи
10
Скарги
0