-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-002498-b
природний газ для Амбулаторій та Фапів: с.В.Дальник, с.Усатове, с.Дачне, , с.Августовка ,с.Латівка, с.Маринівка, , с.Х.Балка, , с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка, с.Н.Еметівка, с.Мирне (ОТГ м.Біляївка) в кількості 40,0 тис.куб.м.
Завершена
168 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b82f442f60a94f6abfc1dbaac55b9746
Внутрішній номер закупівлі:
4509679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-002498-b
Замовник:
КНП "БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38617509
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, Біляївка, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підмазко Інна +380485222759 centerbel111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно з п. 3 ч. 2 ст. 35 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 Газове паливо (природний газ)
Кількість
40000 метри кубічні
Період постачання
до 30.04.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Євроенерготрейд"
Оскарження: 18.02.2020 15:21 - 24.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Г.А.Сахаров +0730787865 info@eetrade.org
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, Надпільна,261 офіс 7
Оскарження: 18.02.2020 15:21 - 24.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
168 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2020 15:22
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
768e16746a2f4a4dbdc25620e20e7fcb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-002498-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Євроенерготрейд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Г.А.Сахаров +0730787865 info@eetrade.org
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, Надпільна,261 офіс 7
Номер договору:
29/20
Сума договору:
168 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
140 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний