-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)»
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-001513-a
на 2020 рік
Завершена
205 884.00
UAH з ПДВ
Номер:
7fe8708e250d4f9ba2015179b8a805f4
Внутрішній номер закупівлі:
4509541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-001513-a
Замовник:
Запорізький обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Незалежної України, будинок 56-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усс Світлана Миколаївна +380612333561 03491412@mail.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/zap/control/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник застосовує переговорну процедуру закупівлі, якщо двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Оголошені раніше відкриті торги на закупівлю «Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості» ідентифікатори оголошення: UA-2019-11-26-000544-a та UA-2019-12-13-001331-с не відбулися у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. На підставі вищевикладеного та враховуючи, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» вийшов як єдиний учасник у раніше оголошених відкритих торгах (UA-2019-11-26-000544-a та UA-2019-12-13-001331-с) на закупівлю «Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)» Запорізьким обласним центром зайнятості прийнято рішення провести переговорну процедуру закупівлю з Товариством з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на закупівлю «Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)».
Очікувана вартість:
205 884.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється Замовником після підписання акту наданих послуг уповноваженими представниками сторін. Оплата за останній місяць року надання послуг здійснюється авансовим платежем з подальшим підтвердженням актом наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71603, Україна, Запорізька область, Василівський район, м. Василівка, бул. Центральний, буд. 39 А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71603, Україна, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 22
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72202, Україна, Запорізька область, Веселівський район, смт. Веселе, вул. Центральна, буд. 202
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70002, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, буд. 26
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70201, Україна, Запорізька область, Гуляйпільський район, м. Гуляйполе, пл. Героїв України, буд. 4
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янсько-Дніпровський район, м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Набережна, буд. 72
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71400, Україна, Запорізька область, Великобілозерський район, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 92
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71001, Україна, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак, пров. Поштовий, буд. 8
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70302, Україна, Запорізька область, Розівський район, смт. Розівка, вул. Центральна, буд. 90
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72002, Україна, Запорізька область, Михайлівський район, смт. Михайлівка, вул. Центральна, буд. 33
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70101, Україна, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, буд. 42
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70504, Україна, Запорізька область, Оріхівський район, м. Оріхів, вул. Покровська, буд. 37 А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70608, Україна, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. І.Чеберка, буд. 3 А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72400, Україна, Запорізька область, Приазовський район, смт. Приазовське, пров. Лікарняний, буд.1
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72102, Україна, Запорізька область, Приморський район, м. Приморськ, вул. Морська, буд. 55 А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівський район, смт. Чернігівка, вул. Соборна, буд. 422 А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
5418 година
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72503, Україна, Запорізька область, Якимівський район, смт. Якимівка, вул. Паркова, буд. 45 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
Оскарження: 18.02.2020 15:35 - 29.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38143880
-
Контактна особа:
Душка Юлія Олександрівна (067) 295-52-40 tender@ohholding.com.ua
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Курнатовського, буд. 20-А
Оскарження: 18.02.2020 15:35 - 29.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
205 884.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2020 15:44
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
8369298979bb4dc4bb1fe58f99153b39
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-001513-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38143880
-
Контактна особа:
Душка Юлія Олександрівна (067) 295-52-40 tender@ohholding.com.ua
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Курнатовського, буд. 20-А
Номер договору:
94
Сума договору:
246 924.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
205 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2020 00:00 - 03.03.2021 23:59
Дата підписання:
29.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний