-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-000079-a
Завершена
302 760.00
UAH з ПДВ
Номер:
63c4b262438c4954a65beb1d536609ed
Внутрішній номер закупівлі:
4504881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-000079-a
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Україна, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Гвоздінський +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
12.12.2019 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2019-12-12-003629-b. Проте станом на 28.12.2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
Тому 21.01.2020 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-01-21-001693-a. Проте знову ж таки станом 6.02.2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
302 760.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Хліб пшенично-житній 1 гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД"
Оскарження: 18.02.2020 08:52 - 29.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Романко Костянтин Володимирович +380674127967
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНА будинок 4
Оскарження: 18.02.2020 08:52 - 29.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
302 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2020 09:35
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
769c3d4f7ae94db39b5e71c73a2110dc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-000079-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Романко Костянтин Володимирович +380674127967
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНА будинок 4
Номер договору:
28
Сума договору:
253 334.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
211 111.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
02.03.2020 08:41
Статус:
Виконаний