• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-92

(талони)

Завершена

26 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Номер: 900ba6c388d647bc84d36282de04ba6f
Внутрішній номер закупівлі: 4503995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-17-001191-c   
Замовник: Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії
Контактна особа: Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 130.00 UAH
Період уточнення: 17.02.2020 17:11 - 23.02.2020 16:00
Період прийому пропозицій: 17.02.2020 17:11 - 04.03.2020 16:00
Аукціон: 05.03.2020 13:54 - 05.03.2020 14:15
Період кваліфікації: 05.03.2020 14:15 - 06.03.2020 10:03
Період завантаження договору: 05.03.2020 14:15 - 25.03.2020 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1000 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 37500, Україна, Полтавська область, м.Лубни, вул.Я.Мудрого, 23/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"

Оскарження: 05.03.2020 14:15 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 22 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2020 10:03
Документи 48
Скарги 0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
Початкова пропозиція 26 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: cbc34fcb4c9341d79ebc6c39cc8de1da
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-17-001191-c-a1
Постачальник: ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Номер договору: Договір №20/03
Сума договору: 15 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 066.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 17.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 20_03.pdf
pdf
Додаткова угода _1.pdf
pdf
дод угода бензин.pdf
Договір
p7s
sign.p7s