-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-002739-a
Завершена
235 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 175.85 UAH
Номер:
22df7bfd9bc640ecaf14e03c1d806d53
Внутрішній номер закупівлі:
4503930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-17-002739-a
Замовник:
адміністрація Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37459125
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вул. Плеханівська 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Букій Лілія Миколаївна 380993615339 lilia_bukiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 175.85 UAH
Період уточнення:
17.02.2020 17:06 - 22.02.2020 17:10
Період прийому пропозицій:
17.02.2020 17:06 - 03.03.2020 17:10
Аукціон:
04.03.2020 13:50 - 04.03.2020 14:17
Період кваліфікації:
04.03.2020 14:17 - 06.03.2020 11:23
Період завантаження договору:
04.03.2020 14:17 - 24.03.2020 14:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
8710 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95"
Оскарження: 04.03.2020 14:17 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623890
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95" +380972020380 brentoil95@gmail.com
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Оскарження: 04.03.2020 14:17 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
174 025.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 025.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2020 11:23
Документи
26
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Початкова пропозиція
193 884.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 532.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
191 794.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 794.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
e04242cc390e44f29d94962321853e33
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-17-002739-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623890
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95" +380972020380 brentoil95@gmail.com
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Номер договору:
17/3
Сума договору:
174 025.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
145 021.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.03.2020 09:00
Статус:
Підписаний