-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Тендер Prozorro UA-2020-02-14-002193-b
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
761c7ecd40424eb6a8b80b299ed7af8b
Внутрішній номер закупівлі:
4497654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-14-002193-b
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380459746387 10198@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2020 19:52 - 21.02.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2020 19:52 - 02.03.2020 08:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Кількість
6950 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Початкова пропозиція
375 225.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 225.00 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0