-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2020-02-14-001910-c
Завершена
555 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
660c738466594630843af6374aa5dbbb
Внутрішній номер закупівлі:
4494488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-14-001910-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам`янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ямпольська Вероніка Романівна +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2020-01-10-001823-c, яке оприлюднене 10.01.2020 року, було розпочато проведення процедури відкритих торгів на закупівлю «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (бензин, дизельне паливо)», однак до участі у процедурі закупівлі було подано лише одну тендерну пропозицію. У зв’язку із цим, електронною системою закупівель автоматично 25 січня 2020 року відмінено торги на підставі а.4. ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 25 січня 2020 року. Проте, у Замовника торгів надалі існує потребу в закупівлі «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (бензин, дизельне паливо)», тому було повторно розпочато проведення процедури закупівлі. Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2020-01-27-000530-a, яке оприлюднене 27.01.2020 року, замовником було повторно розпочато проведення закупівлі «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (бензин, дизельне паливо)». До участі у повторній процедурі закупівлі було подано лише одну тендерну пропозицію. Електронною системою закупівель автоматично 11 лютого 2020 року відмінено торги на підставі а.4. ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 11 лютого 2020 року. Однак, у Замовника торгів надалі існує потреба в закупівлі «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (бензин, дизельне паливо)». Пунктом 4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено можливість застосування переговорної процедури закупівлі, якщо замовником торгів було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників. Враховуючи вищевказане, запропонувано процедурою закупівлі на придбання «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (бензин, дизельне паливо)» зазначити - «Переговорна процедура закупівлі», яка проводитиметься на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).
Очікувана вартість:
555 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар (партію Товару) Замовник здійснює протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А- 92
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
бензин А- 95
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
дизельне паливо
Кількість
18000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Оскарження: 14.02.2020 13:45 - 25.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Вантух О-Й 380504342627
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Оскарження: 14.02.2020 13:45 - 25.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
505 847.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2020 13:48
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9f1955d971674488bb732f8d6264704e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-14-001910-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Вантух О-Й 380504342627
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Номер договору:
20
Сума договору:
455 647.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
379 705.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
25.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний