-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Тендер Prozorro UA-2020-02-13-001250-a
Торги не відбулися
918 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 180.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 180.00 UAH
Номер:
a6934e93859e4475b2467fbdc76c7f45
Внутрішній номер закупівлі:
4490841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-13-001250-a
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буденкова Наталія Вікторівна +380569568935 katp042802@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
918 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 180.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
13.02.2020 20:58 - 19.02.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2020 20:58 - 29.02.2020 16:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за фактично надані послуги проводяться Замовником у безготівковому порядку протягом 90 (дев’яноста) календарних днів після надання послуг (щомісячно) шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі актів виконаних робіт (наданих послуг), підписаних уповноваженими представниками сторін. Джерело фінансування - власні кошти підприємства
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Початкова пропозиція
734 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
734 400.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0