• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне)

Завершена

3 550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 750.00 UAH
Номер: a39194290f384c799e2b6556f121a348
Внутрішній номер закупівлі: 4486558
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-13-001905-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дробенко Віра Михайлівна 0486621341 balta_miskvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2020 13:40 - 18.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2020 13:40 - 28.02.2020 15:00
Аукціон: 02.03.2020 13:20 - 02.03.2020 13:47
Період кваліфікації: 02.03.2020 13:47 - 03.03.2020 16:34
Період завантаження договору: 03.03.2020 16:07 - 23.03.2020 16:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 550 000.00 Тверде паливо (вугілля кам'яне)