-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2020-02-12-001383-c
Товар має бути якісним, відповідати санітарним, гігієнічним, технічним та іншим нормам, стандартам та правилам для даного товару (зольність на робочий стан, вологість, сірка на робочий стан, нижча/вища теплота згорання)
Завершена
1 439 284.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 196.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 196.42 UAH
Номер:
e60398e8e28f423684e3813c35d280a7
Внутрішній номер закупівлі:
4481835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-12-001383-c
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Марія Іванівна +380554441136 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 439 284.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 196.42 UAH
Період уточнення:
12.02.2020 16:51 - 18.02.2020 16:56
Період прийому пропозицій:
12.02.2020 16:51 - 28.02.2020 16:56
Аукціон:
02.03.2020 11:43 - 02.03.2020 12:04
Період кваліфікації:
02.03.2020 12:04 - 05.03.2020 14:02
Період завантаження договору:
02.03.2020 12:04 - 22.03.2020 12:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВ безготівковій формі за фактично поставлений товар відповідно рахунку та видаткової накладної Продавця на протязі 20 банківських днів з дати підписання товарно-транспортної накладної, в межах затверджених лімітних асигнувань на відповідний період
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне ДГКО (25-80)
Кількість
218.99 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
вугілля кам'яне ЖКО (25-80)
Кількість
94 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
Оскарження: 02.03.2020 12:04 - 16.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Оскарження: 02.03.2020 12:04 - 16.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 435 684.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 435 684.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2020 14:02
Документи
19
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
1 439 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 439 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
269897b3d6b84cb19433afc40cc56f81
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-12-001383-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Номер договору:
03-10/28
Сума договору:
1 722 762.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2020 00:00 - 30.06.2021 23:59
Дата підписання:
25.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний