-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо
Тендер Prozorro UA-2020-02-12-001338-c
Завершена
383 855.00
UAH з ПДВ
Номер:
904a5f1a304f41aab88ae8544afcdb4b
Внутрішній номер закупівлі:
4481494
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-12-001338-c
Замовник:
Крупівський навчально-реабілітаційний центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
20148727
-
Адреса:
45604, Україна, Волинська область, с. Крупа, вул. Центральна, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лошак Віта Михайлівна 0994664628 KRUPA09NRC2016@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі відмінено тендер через відсутність учасників
Очікувана вартість:
383 855.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мясо
Кількість
3730 кілограм
Період постачання
20.02.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Міщанчук С.Р.
Оскарження: 12.02.2020 16:31 - 23.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2603004042
-
Контактна особа:
Міщанчук Світлана Романівна +380502440298 svitlankaac8801ax@mail.ru
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, вул. Незалежності
Оскарження: 12.02.2020 16:31 - 23.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
383 855.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2020 16:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc00116754684547bf6ba42ac8764ec9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-12-001338-c-b1
Постачальник:
ФОП Міщанчук С.Р.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2603004042
-
Контактна особа:
Міщанчук Світлана Романівна +380502440298 svitlankaac8801ax@mail.ru
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, вул. Незалежності
Номер договору:
45
Сума договору:
383 855.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
319 879.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.02.2020 00:00
Статус:
Підписаний