• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Легковий автомобіль (Renault KADJAR Intense або еквівалент)

Торги відмінено

686 792.00 UAH з ПДВ
Номер: 5c088ea54e6d41bf96d327365708550e
Внутрішній номер закупівлі: 4470284
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-11-000496-a   
Замовник: КП УЖКГ Гостомель
Контактна особа: Биченков Дмитро Володимирович +380459732915 kpgostomel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34111100-9 Легкові автомобілі типу «універсал»Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року, а саме : якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Обрання переговорної процедури закупівлі згідно ч.3 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" підстава - замовник має право укласти договір про закупівлю не раніше ніж через десять днів у разі закупівлі послуг.
Очікувана вартість: 686 792.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль (Renault KADJAR Intense або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34111100-9 Легкові автомобілі типу «універсал»
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.03.2020
Місце постачання 08290, Україна, Київська область, сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125 На карті

Інформація про скасування

Номер: a6df2c8c009d4a7aa8a8a9e341903922
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: згiдно абз. 5 ч. 4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупiвлi відміняється у разі не підписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня опрелюднення на на веб-порталi Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
Дата опублікування: 20.03.2020 10:13
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КИЙ АВТО ЦЕНТР"

Оскарження: 11.02.2020 13:50 - 22.02.2020 00:00
Ціна пропозиції 686 792.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2020 13:53
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ad2ef398d0149259a75f974224ec03b
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-11-000496-a-a1
Постачальник: ТОВ "КИЙ АВТО ЦЕНТР"
Сума договору: 686 792.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 686 792.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Легковий автомобіль (Renault KADJAR Intense або еквівалент): 686 792.00000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації