-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Тендер Prozorro UA-2020-02-11-000085-b
Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення.
Завершена
71 948.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 359.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 359.74 UAH
Номер:
845eae3aaac843be878466e5c9d4dfa3
Внутрішній номер закупівлі:
4466837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-11-000085-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 948.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
359.74 UAH
Період уточнення:
11.02.2020 08:28 - 17.02.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2020 08:28 - 27.02.2020 16:00
Аукціон:
28.02.2020 14:54 - 28.02.2020 15:15
Період кваліфікації:
28.02.2020 15:15 - 03.03.2020 10:04
Період завантаження договору:
28.02.2020 15:15 - 19.03.2020 15:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться: шляхом оплати Замовником після поставки Постачальником товару та пред'явлення накладної на оплату (при наявності бюджетних асигнувань) на протязі 20 банківських днів з моменту поставки товару та пред’явлення документів. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунки проводяться на протязі 15 банківських днів з дати отримання Замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного призначення на фінансування закупівлі за вказаним напрямом. Усі розрахунки проводяться у безготівковій формі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш суха молочна "Малютка-1" (пачка 350гр.) (або еквівалент)
Кількість
570 пачка
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
Суміш суха молочна "Малютка-2" (пачка 350гр.) (або еквівалент)
Кількість
460 пачка
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
Оскарження: 28.02.2020 15:15 - 14.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827614
-
Контактна особа:
Наталья Кузьменко +30959036240 tenderbs19@gmail.com
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, місто Селидове, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 132А
Оскарження: 28.02.2020 15:15 - 14.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
70 059.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 059.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2020 10:04
Документи
40
Скарги
0
ФОП "МАРЧЕНКО МАРИНА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833009960
-
Контактна особа:
Марина Марченко +30660483791 marchenkotender2019@gmail.com
-
Адреса:
86125, Україна, Донецька область, місто Макіївка,, ВУЛИЦЯ ОСТРОВСЬКОГО, будинок 35, квартира 16
Початкова пропозиція
71 844.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 844.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
aaa63da77f7949068972ab6e4e7b422c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-11-000085-b-a1
Постачальник:
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827614
-
Контактна особа:
Наталья Кузьменко +30959036240 tenderbs19@gmail.com
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, місто Селидове, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 132А
Номер договору:
34
Сума договору:
70 007.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
58 339.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
16.03.2020 11:26
Статус:
Виконаний