• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

317 598.96 UAH з ПДВ
Номер: 4196e31392204f659afc16bfa6d7f2f2
Внутрішній номер закупівлі: 4463871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-10-002359-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №11" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Ірина Василівна Любарцева +380675650261,+380567943510 medcentr11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації;
Очікувана вартість: 317 598.96 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 140000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 49080, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Висоцького 2а; вул. Дементьєва 8; вул. Передова 671В; вул. Саранська, 12, На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 10.02.2020 15:15 - 16.02.2020 00:00
Ціна пропозиції 317 598.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2020 15:17
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 34e9b993469e4ba4971a47ad6b70663f
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-10-002359-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 063524/2020
Сума договору: 317 598.96 UAH з ПДВ
Сума договору: 264 665.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 17.02.2020 16:50
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 063524.pdf
pdf
Додаткова Угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №6.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №7 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №8.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №9.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №10.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №10 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №11.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №12д.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s