• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Постачання теплової енергії

Завершена

1 899 972.60 UAH з ПДВ
Номер: cacd1169d3264028bb42d10ce5a7fc4d
Внутрішній номер закупівлі: 4456565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-07-003077-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Салівон +380432439324,+380432550903,+380432511183 vinrtmo65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги із закупівлі код ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії) розпочаті 17.12.2019 року та 03.01.2020 року не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, про що оприлюднений звіт про результати проведення процедури: UA-2019-12-17-005102-b від 01.01.2020 року та UA-2020-01-03-000325-a від 19.01.2020 року, відповідно. Відповідно до ч.1 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (далі - Закон) Замовником може бути використана переговорна процедура. Адже переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. На підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 1 899 972.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 1252 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІННИЦЯОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"

Оскарження: 07.02.2020 15:22 - 18.02.2020 00:00
Ціна пропозиції 1 899 972.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2020 15:27
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 90d80fefe35046bda1d7786e78b22f62
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-07-003077-a-a1
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІННИЦЯОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Номер договору: 56
Сума договору: 1 899 972.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 583 310.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 19.02.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір з додатками 56.pdf
p7s
sign.p7s