-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2020-02-06-002199-b
Торги не відбулися
812 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 060.00 UAH
Номер:
a631913db36542aa8d1628a1fcc47a3e
Внутрішній номер закупівлі:
4446900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-06-002199-b
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Петраков +380660850241 dprz7-buh@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
812 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 060.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2020 14:22 - 14.02.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2020 14:22 - 24.02.2020 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно накладної. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (талони)
Кількість
22800 літр
Період постачання
16.03.2020 - 15.12.2020
Автомобільний бензин (талони)
Кількість
7000 літр
Період постачання
16.03.2020 - 15.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКО2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39618388
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКО2015" +380995440090 alina.viko2015@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СЕРПОВА, будинок 4, офіс 621
Початкова пропозиція
684 804.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
684 804.00 UAH з ПДВ
Документи
61
Скарги
0