-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики - код (ДКПП-016:2010) 28.99.3 — Машини й устатковання спеціальної призначеності, н. в. і. у. (ДК 021:2015— 37535000-7 — Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони)
Тендер Prozorro UA-2016-11-21-000605-b
Технічна специфікація на товар визначаються в тендерній документації
Завершена
684 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
e9a1fe8fc7b04efa93c7860d64fe5d9f
Внутрішній номер закупівлі:
444535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-21-000605-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціониАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
684 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2016 13:32 - 27.11.2016 16:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2016 13:32 - 07.12.2016 16:00
Аукціон:
08.12.2016 14:33 - 08.12.2016 15:00
Період кваліфікації:
08.12.2016 15:00 - 12.12.2016 16:46
Період завантаження договору:
12.12.2016 16:43 - 01.01.2017 16:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴684 950.00 Дитячі ігрові майданчики