• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

послуги з перевезення сміття

Завершена

7 705.98 UAH з ПДВ
Номер: 306c6eb929e6417eb54ee7f5b053187b
Внутрішній номер закупівлі: 4434683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-05-000342-b   
Замовник: Відділ освіти Слов'янської міської ради
Контактна особа: Ігор Миколайович Рубльовський +380500493307 slov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2019-12-09-000645-b. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-12-09-000645-b Дата формування звіту: 25 грудня 2019. Протокол засідання тендерного комітету №476 від 26.12.2019. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2019-12-26-000597-b. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-12-26-000597-b Дата формування звіту: 11 січня 2020. Протокол засідання тендерного комітету №37 від 13.01.2020. Протокол засідання тендерного комітету №42 від 14.01.2020.
Очікувана вартість: 7 705.98 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення сміття
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 66.73 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, для закладів освіти та ПЗОВ «Лісова казка» м. Святогірська Донецької області На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СВЯТОГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЕРВІСКОМУНБУД"

Оскарження: 05.02.2020 10:14 - 16.02.2020 00:00
Ціна пропозиції 7 705.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2020 10:42
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e84aadd4b1947a98495b7589076e3de
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-05-000342-b-b1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СВЯТОГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЕРВІСКОМУНБУД"
Номер договору: 32
Сума договору: 3 031.29 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 526.08 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 19.02.2020 10:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір_32.PDF
PDF
доп_угода_1_дог_32.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
доп_угода_2_дог_32.PDF
doc
Пояснення_послуги сміття.doc
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s