• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

природний газ (природний газ)

природний газ(природний газ)

Торги не відбулися

1 411 135.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 055.00 UAH
Номер: 03ea1715410844cf905547a8d6510b67
Внутрішній номер закупівлі: 442696
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-09-000735-b   
Замовник: КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат"
Контактна особа: Малишенко Ольга Андріївна +380553620204 kah_pansion@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 411 135.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 055.00 UAH
Період уточнення: 09.12.2016 11:48 - 16.12.2016 11:53
Період прийому пропозицій: 09.12.2016 11:48 - 26.12.2016 11:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 158608 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул Карла Маркса, буд 88 На карті