-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Тендер Prozorro UA-2020-02-04-000939-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
03620586e8bc486fb34d710e78ea2935
Внутрішній номер закупівлі:
4426265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-04-000939-a
Замовник:
Відділ транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40480762
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Нечаєва +30990881269 transenergo@krm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2020 10:26 - 10.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2020 10:26 - 20.02.2020 15:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт здійснюється в 3-х денний термін після підписання Замовником актів виконаних робіт. Джерело фінансування - місцевий бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071168
-
Контактна особа:
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ 0577073783 lion_khadi@ukr.net
-
Адреса:
Украина, Харьковская область, Харьков, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 25
Початкова пропозиція
249 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 600.00 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0