-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Євроруберойд
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-002284-b
замовник не передбачає закупівлю всього об’єму однією партією. Поставки товару потрібно здійснювати партіями протягом 2020 року. Об’єм кожної партій залежить від потреби замовника.
Торги не відбулися
946 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
Номер:
ae225ebdf93d4cab8cbca9b34c39c59d
Внутрішній номер закупівлі:
4424842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-03-002284-b
Замовник:
КП "ЖКС "Чорноморський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303608
-
Адреса:
65122, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Академіка Вільямса 81/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Груценко Світлана Петрівна +380487053440 kpjks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
946 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2020 21:56 - 09.02.2020 23:59
Період прийому пропозицій:
03.02.2020 21:56 - 19.02.2020 23:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АКВАІЗОЛ АПП-ПЄ-4,0-ПС (або еквівалент)
Кількість
10800 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2020
Руберіт ЭКО-СХ-2,5 (або еквівалент)
Кількість
4800 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЦЕНТР ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33890420
-
Контактна особа:
Шевцова Світлана Андріївна +380482366751 shevcoffa@gmail.com
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Піроговська, 19
Початкова пропозиція
925 848.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
925 848.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0