-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-001094-b
Завершена
286 601.98
UAH з ПДВ
Номер:
248181fd164d4603a63f84a52012215a
Внутрішній номер закупівлі:
4420365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-03-001094-b
Замовник:
Первомайська районна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
24789854
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, м Первомайськ, вул Чкалова 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зазулінська Наталія Ігорівна +380516142251 prrairada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
286 601.98 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
35000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, місто Первомайськ, вулиця Чкалова, будинок, 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 03.02.2020 14:32 - 14.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Хорунжий Сергій Володимирович 0512575593 company@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця 7 Слобідська 70 В/1
Оскарження: 03.02.2020 14:32 - 14.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
286 601.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2020 15:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dfe0e337d2494c1c9921191e79a7f511
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-03-001094-b-b1
Постачальник:
ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Хорунжий Сергій Володимирович 0512575593 company@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця 7 Слобідська 70 В/1
Номер договору:
41DB547-478-20
Сума договору:
286 601.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
238 834.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний