-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 016:2010 - 19.20.2 «Паливо рідинне та газ; оливи мастильні»; ДК 021:2015 – 09211000-1 «Мастильні оливи та мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2016-12-15-002453-b
Завершена
9 099.00
UAH з ПДВ
Номер:
a2639c89aafd410ab4c33ee8ba69b70e
Внутрішній номер закупівлі:
441925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-15-002453-b
Замовник:
Державна організація "Філія НТКУ "Миколаївська регіональна дирекція""
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020614
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мельникова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Подгорна +380936965301,+380505319799 podgorna2017@yandex.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Документи що підтверджують наявність умов застосування процедури:
ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2016-11-30-000807-a від 15.12.2016;
ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2016-10-13-000259-b від 04.11.2016.
Очікувана вартість:
9 099.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 016:2010 - 19.20.2 «Паливо рідинне та газ; оливи мастильні»; ДК 021:2015 – 09211000-1 «Мастильні оливи та мастильні матеріали
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
150 літр
Період постачання
26.12.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Сенкевич Дмитро Володимирович
Оскарження: 15.12.2016 17:10 - 26.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3173617430
-
Контактна особа:
Сенкевич Дмитро Володимирович +380662024060
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Червоних Майовщиків,8, кв.1,
Оскарження: 15.12.2016 17:10 - 26.12.2016 00:00
Ціна пропозиції
9 099.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2016 17:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b23eb1734cb84d67a788217ea95ca86b
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-15-002453-b-b1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Сенкевич Дмитро Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3173617430
-
Контактна особа:
Сенкевич Дмитро Володимирович +380662024060
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Червоних Майовщиків,8, кв.1,
Номер договору:
99-2016
Сума договору:
9 099.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
26.12.2016 10:26
Статус:
Підписаний