-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хлібобулочні вироби
Тендер Prozorro UA-2016-12-23-001923-b
Торги відмінено
3 567.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18.00 UAH
Номер:
a8b45ffaca924b41be420d0612747820
Внутрішній номер закупівлі:
441817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-23-001923-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 99 "БАГАТОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ-ШКОЛА І СТУПЕНЯ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24432684
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, ВУЛИЦЯ КОМБРИГА ПЕТРОВА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потенихина Любов Володимирівна +380979819960 nvk99-dnepr@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15613000-8 Продукція із зерна зернових культурАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 567.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2016 17:42 - 28.12.2016 18:30
Період прийому пропозицій:
23.12.2016 17:42 - 07.01.2017 18:30
Аукціон:
з 10.01.2017 11:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний, хліб ржаной
×
-
ДК 016:2010:
10.71 Вироби хлібобулочні, кондитерські та кулінарні, борошняні, нетривалого зберігання
Кількість
257 кілограм
Період постачання
до 28.02.2017
Місце постачання
49041, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Комбрига Петрова,17
На карті
Інформація про скасування
Номер:
f291f8d282ba4d28a724f3e25fe0fe22
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Некорректно обраний тип закупівлі
Дата опублікування:
23.12.2016 19:33
Статус:
Період оскарження