-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-004001-a
Завершена
429 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
10623724c4cf4484b4a8186c9cdeb527
Внутрішній номер закупівлі:
4414309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-31-004001-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Бондаренко +380674829704 buh@lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
18 грудня 2019 року було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю електричної енергії (Тендер: UA-2019-12-18-001214-a; Тендер ID: b8f56d1f047746eea6e747f89693e58c; План: UA-P-2019-12-18-001611-a). Проте станом на 03 січня 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
03 січня 2020 року знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю електричної енергії (Тендер: UA-2020-01-03-001411-a; Тендер ID: 0c62b6fd3d3f453d802302010dc6c3c9; План: UA-P-2020-01-03-004628-a). Проте знову ж таки станом вже на 20 січня 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Електрична енергія» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «09310000-5 - Електрична енергія» через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
429 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог ст. 49 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
148497 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Електрична енергія
Кількість
5820 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 31.01.2020 15:59 - 06.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Придачин С.М. +380487701777
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, Приморський район ВУЛИЦЯ МАЛА АРНАУТСЬКА будинок 88
Оскарження: 31.01.2020 15:59 - 06.02.2020 00:00
Ціна пропозиції
428 399.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2020 16:01
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8e8dada40c3149969a0e61f16280328e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-31-004001-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Придачин С.М. +380487701777
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, Приморський район ВУЛИЦЯ МАЛА АРНАУТСЬКА будинок 88
Номер договору:
8
Сума договору:
428 399.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
356 999.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.02.2020 10:53
Статус:
Виконаний