-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
офісне приладдя
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-001375-c
Завершена
402 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0% або 163.80 UAH
мін. крок: 0% або 163.80 UAH
Номер:
2079502442c4440093f67ab67f93bd98
Внутрішній номер закупівлі:
4413457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-31-001375-c
Замовник:
департамент управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764676
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, м. Черкаси
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитренко Руслан Миколайович +380472360183 ruslandrm123@ukr.net http://chmr.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
402 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.01.2020 15:17 - 05.02.2020 15:22
Період прийому пропозицій:
31.01.2020 15:17 - 15.02.2020 15:22
Аукціон:
17.02.2020 14:37 - 17.02.2020 15:21
Період кваліфікації:
17.02.2020 15:21 - 19.02.2020 18:45
Період завантаження договору:
17.02.2020 15:21 - 08.03.2020 15:21
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴117 240.00 папір, стрічка паперова в ролику
- Лот №2 ₴268 680.00 конверти
- Лот №3 ₴16 380.00 канцелярське приладдя